Hastane Profesöründen Hasta ve Hasta Yakınına Ağza Alınmayacak Hakaretler…

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde anabilimdalı başkanı bir tıp doktoru ile hasta ve hasta yakını arasında yaşanan diyalog sosyal medyada yayınlanınca ortalık ayağa kalktı. Hastane başhekimliği tarafından olayla ilgili soruşturma başlatılırken, yayınlanan görüntülerde hastasına ve hasta yakınına kızan profesörün ağza alınmayacak ifadeler kullandığı görüldü.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
12 Haziran 2020 - 17:56
Manisa haber | Asayiş Genel Sağlık Ulusal

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

İlginç diyalogların yaşandığı olay, dün algoloji biriminde yaşandı. Rahatsızlığı dolayısıyla Muğla’dan Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi’ne gelen bir hasta ve yakını ile serviste Algoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. O.N.A. arasında yaşanan diyalogda hasta yakını ve hastaya sinirlenen tıp profesörü ağza alınmayacak ifadeler kullandı.


Yaşanan tartışma ve profesörün argolu ifadelerini cep telefonuna kaydeden bir başka hasta da bu olayı sosyal medya hesabından yayınlayarak yetkilileri göreve davet etti.

“Başhekimlik soruşturma başlattı”

Olayın ardından görüntüleri sosyal medyada yayınlanan görüntüleri ihbar kabul eden Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin başhekimliği soruşturma başlattı. Soruşturmanın selameti açısından şu anda konuyla ilgili açıklama yapamayacaklarını belirten ADÜ Tıp Fakültesi Hasatnesi’nin Başhekimi Serkan Öncü, soruşturmanın devam ettiğini belirtti.

İlgili haber Kula’da Kazaları Azaltacak Akıllı Işıklandırma Sistemi Kuruluyor

İlgili haber Kula’da Sağanak Yağış Nedeniyle Evleri ve İş Yerlerini Su Bastı

İlgili haber Manisa'da Traktörden Düşen Kadın Hayatını Kaybetti!

İlgili haber Manisa'da Öldürülen Gencin Babası Cinayeti Anlattı!

İlgili haber Psikolojik Sorunlu Şahıs Hastaneden Çıktıktan Sonra Dehşet Saçtı!

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Haziran ayı istihdam raporları açıklandı! İşte Manisa’daki işsizlik rakamları
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x