İlçe Emniyetinden Aranan Şahıslara Operasyon Düzenlendi: 8 Gözaltı!

Alaşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, bu sabah 06.30 sularında yakalaması olan 9 kişinin adreslerine eş zamanlı yapılan operasyonlarda, ikisi kadın 8 kişiyi yakalarken, firari olan bir kişinin ise arama çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
23 Ekim 2020 - 16:47
Manisa haber | Asayiş | Alaşehir haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

’nın Alaşehir ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından sabah saat 06:30 sularında belirlenen adreslere düzenlenen eş zamanlı operasyonlarla, 2’si kadın olmak üzere aranması olan 9 kişiden 8’i yakalandı. Yapılan operasyonlarda bulunamayan firari 1 kişinin ise arama çalışmalarına devam ediliyor.

İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından, yaralama, fuhuş yaptırmak ve teşvik etmek, hırsızlık, borç ödeme ihlal gibi değişik suçlardan yakalaması olan S.Ö. (41), Ş.B. (27), Y.Ö. (35), M.A.T. (52), E.D. (49), K.D. (36), H.İ.D. (65) ve M.B. (40) isimli şahıslar Alaşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin sabah saatlerinde düzenlediği eş zamanlı operasyonlarla yakalandı.

Zanlılar polisteki sorgularının tamamlanmasından sonra adliyeye çıkarılacağı açıklandı.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Salihli’de Zabıta Ekiplerinden İşletmelere Korona Virüs Denetimi
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x