İtfaiye Ekipleri, Minik Batuhan’a Süpriz Doğum Günü Organize Etti

İzmir’de yaşayan ve korona virüs tedbirleri nedeniyle Manisa’daki torununu göremeyen Ali Akkuzu, itfaiyecileri çok sevdiğini bildiği 3 yaşındaki torunu için Manisa Büyükşehir Belediyesi ile iletişime geçerek, sürpriz bir doğum organize etti.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
23 Mayıs 2020 - 18:24
Manisa haber | Genel Gündem Politika

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

virüs tedbirleri sebebiyle 3 aydır ayrı kalan dede ve torun için Büyükşehir Belediyesi anlamlı bir çalışmaya imza attı.

Batuhan’ın 3. yaş gününü kutladılar

İzmir’de yaşayan ve korona virüs salgını nedeniyle Manisa’daki torununu göremeyen Ali Akkuzu, 3 yaşına girecek olan torunun itfaiyecileri çok sevdiğini belirterek, doğum günü sürprizi yapılması için Manisa Büyükşehir Belediyesinden ricada bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ’ün talimatıyla harekete geçen itfaiye ekipleri, minik Batuhan’a süpriz bir doğum günü organize etti. İtfaiye aracıyla sirenler eşliğinde Batuhan’ın evinin önüne gelen itfaiye ekipleri, yanlarında getirdikleri doğum günü pastası ve hediyelerle Batuhan’ın 3. yaş gününü kutladı.

Kutlamada, dede Ali Akkuzu ile görüntülü görüşme gerçekleştirildi. 3 aydır torununu göremediğini belirten Ali Akkuzu, hassasiyeti nedeniyle Başkan Ergün’e teşekkür ederek, “Sayın Cengiz başkanımız bizi çok memnun etti” dedi.

Baba Sagıp Atlı ise “Emeği geçen herkes hakkını helal etsin. Oğlum adına, eşim adına ve kendim adına size tekrardan teşekkür ediyorum” diye konuştu.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Jandarma Sit Alanında Kaçak Kazı Yapan 3 Kişiyi Yakaladı
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x