Kar Tekrardan Manisa’yı Etkisi Altına Almaya Başladı

Manisa'da soğuk havaların etkisini göstermeye başladığı yüksek rakımlı bölgelerde kar yağışı yoğun bir şekilde yağmaya başladı. Vatandaşların mağduriyet yaşamaması için Manisa Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri yolları açık tutmak için yoğun bir çaba sarf ediyor.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

’da yüksek bölgelerde kendini gösteren kar yağışının ardından, Manisa Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri harekete geçti. Hava koşullarının hayatı olumsuz etkilememesi için yoğun çaba sarf eden ekipler, kar yağışının etkili olduğu bölgelerde ulaşımın açık kalmasını sağladı.

Manisa’da kar yağışı Gördes ve Demirci ilçesinin yüksek rakımlı mahalleleriyle Yunusemre İlçesi bölgesinde bulunan Spil Dağı’nda etkisini gösterdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler de, kar yağışının ardından harekete geçti. Vatandaşların mağduriyet yaşamaması ve günlük hayatlarını normal bir şekilde sürdürebilmeleri için seferber olan ekipler, kar yağışının etkili olduğu yerlerde kar küreme çalışması gerçekleştiriyor.

blank

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa CBÜ Hastanesinden Koronavirüsü Açıklaması
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x