Kırkağaçlı Gece Kartalları İhtiyaç Sahibi 100 Ailenin Yüzünü Güldürdü

Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde görevli çarşı ve mahalle bekçileri aralarında topladıkları paralarla aldıkları gıda kolilerini, görev yaptıkları mahallelerde tespit ettikleri ihtiyaç sahibi 100 vatandaşa dağıttı. Maaşlarından artırdıkları birikimleriyle hazırladıkları gıda paketlerini ihtiyaç sahiplerine dağıtan ’Gece kartalları’, gönülleri fethetti.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde görev yapan bekçiler kendi aralarında topladıkları paralarla yardımlaşma ayı olan Ramazan ayı için ihtiyaç sahibi 100 ailenin yüzünü güldürdü. Hazırlanan 100 gıda kolisini elleriyle dağıtan bekçiler, korona virüs salgını nedeniyle vatandaşlara kolonya ve maske vermeyi de ihmal etmedi.

Gece kartallarından duyarlı davranış

Bekçiler ayrıca, gıda kolilerini dağıtıktan sonra, vatandaşların başka bir ihtiyaçları olup olmadığını sorarak, bayramda tekrar geleceklerini söyledi.

Gece kartallarının bu duyarlı davranışları karşısında yüzleri gülen vatandaşlar ise bekçilere teşekkür etti.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kırkağaç İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Mesut Doğan, “İlçe Emniyet Müdürlüğümüzde görev yapan çarşı ve mahalle bekçilerimiz aralarında topladıkları birikimleriyle görev yaptıkları mahallelerde tespit ettikleri ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda yardımında bulundu. Bu mübarek ayda yapılan bu hayrı Allah kabul etsin. Duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Yalnız değilsiniz birlikte başaracağız” dedi.

İlgili haber Gece Kartalları hırsızların kabusu oluyor

İlgili haber Şaka değil! 50 ayrı suçtan aranan, "70 yıl" kesinleşmiş hapsi bulunan zanlı gece kartalları tarafından yakalandı...

İlgili haber Manisa'da Tırın Çarptı Otomobildekiler Kazadan Yara Almadan Kurtuldu!

İlgili haber Manisa'da Öldürülen Genç Kızın Amca Oğlundan Yürek Parçalayan Paylaşım

İlgili haber Manisa'da 17 Yaşındaki Genç Kız Pompalı Tüfekle Öldürüldü!

İlgili haber Manisa’da Devrilen Traktörün Altında Kalan Sürücü Ağır Yaralandı!

İlgili haber Manisa'da Polisten Kaçan Oto Kurtarıcı Havaya Ateş Edilerek Durduruldu!

Son güncelleme tarihi : 21 Mayıs 2020 23:17

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Hastaneye Tekerlekli Sandalyeyle Girdi, Yürüyerek Çıktı
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x