Kızları tarafından yaşlı kadın sokağa atıldı!

Manisa'da 100 yaşındaki yaşlı kadın kızları tarafından eline kuru ekmek verilerek sokağa atıldı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
05 Ocak 2020 - 14:43
Manisa haber | Asayiş Gündem | Yunusemre haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

‘da insanlık ölmüş dedirten bir olay yaşandı. Olay Manisa’nın Yunusemre İlçesi Hafsa Sultan Mahallesi meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, Hafsa Sultan Mahallesinde devriye gezen Barbaros Karakol Polis Amirliğine bağlı polis ekipleri yerde karton üzerinde oturan Nico K. (100) isimli yaşlı bir kadını gördü. Polis ekipleri elinde kuru bir ekmek ile karton üzerinde soğukta oturan yaşlı kadının yanına gitti. Durumunu öğrenmek isteyen polis ekiplerine çevrede bulunan mahalle sakinleri, yaşlı kadının kızları tarafından eline kuru bir ekmek verilerek sokağa atıldığını söylendi.

Polis yaşlı kadını donmak üzereyken buldu

Bunun üzerine polis ekipleri yaşanan bu olayın gerçek olup olmadığını araştırmak için sokağa attığı iddia edilen yaşlı kadının kızlarının evine gittiler. Polisin kapıyı çalması üzerine Nico K.’nın evde yaşayan kızı kapıyı açtı.  Dışarıda Nico K. isimli yaşlı bir kadının donmak üzereyken bulunduğunu ve siz tarafından sokağa atıldığı söyleniyor sorusu üzerine aldıkları cevap karşısında polis ekipleri şok oldu. Yaşlı kadının kızı, artık Nico K. (100)’e bakmayacağını, 6 yıldan beridir kendisinin baktığını ve artık diğer kız kardeşinin bakması gerektiğini polis ekiplerine söylemiş. Bunun üzerine polisin donmak üzereyken kurtardığı, sokağa atılan Nico K.’yı polis ekip arabasına bindirilerek Barbaros Karakol Polis Amirliğine getirildi.
Burada yemek ve çay verilen yüz yaşındaki yaşlı kadının gerekli işlemlerinin yapılabilmesi için, Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğüne haber verildi.

Haber:

 

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Altın Fiyatları Cep Yakıyor!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x