Kula Kaymakamı Duru’dan Vatandaş ve Esnafa Dövizli Denetim

Manisa’nın Kula Kaymakamı Kemal Duru, korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında ilçe genelinde denetimlere katıldı. Kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşu başkanlarıyla birlikte eline, "Sağlık için hepimiz için" yazılı döviz alan Kaymakam Duru, vatandaşlara uyarılarda bulundu.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

İçişleri Bakanlığı’nın ülke genelinde yürüttüğü en geniş kapsamlı virüs denetimi çerçevesinde, Kula’da da denetimler gerçekleştirildi.

Ülke genelinde ’Sağlık için hepimiz için’ sloganıyla yaşamın tüm alanlarını kapsayacak şekilde yapılan denetimde, Kula Kaymakamı Kemal Duru ve sivil toplum kuruluşu başkanları, üzerinde kontrollü sosyal hayat ile ilgili kuralların ve uyarıların yer aldığı dövizlerle denetime katıldı. Denetim boyunca elindeki döviz ile esnaf ve vatandaşları uyaran Kaymakam Duru, kurallara uyanlara da teşekkür etti.

Kaymakam Kemal Duru’ya denetimde, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Güldane Kaçar, İlçe Emniyet Müdürü Burhan Demirkıran, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Sümen, Kula Belediyesi Zabıta Müdürü Hüseyin Ulu, 4 Eylül Mahallesi Muhtarı Mehmet Yavuz, sivil toplum kuruluş başkanları eşlik etti.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tekrar Kullanılan Maskelerin Mikrop Yuvası Olduğu Kanıtlandı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x