Kula’da Korona Virüs Teşhisi Konulan Sevilen Esnaf Hayatını Kaybetti!

Manisa'nn Kula İlçesinin sevilen esnafı Yılmaz Kocatürk'e korona virüs teşhisi konuldu. Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Kocatürk, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Kocatürk’ü vefat haberi Kula’da üzüntüye sebep oldu.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
07 Ağustos 2020 - 12:28
Manisa haber | Asayiş Sağlık | Kula haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Uzun yıllardır Kula’da esnaflık yapan ve Kula Avcılar ve Atıcılar Derneği Kurucu üyelerinden olan 73 yaşındaki Yılmaz Kocatürk, Virüs teşhisi konularak yaklaşık 15 gün önce tedavi altına alınmıştı.

Kula’nın sevilen siması Yılmaz Kocatürk’ün vefat haberi, Kula’da büyük üzüntüye sebep oldu

Durumunun ağırlaşması nedeniyle Merkez Efendi Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Kocatürk, akşam saatlerinde yaşamını yitirdi. Altındiş Yılmaz olarak da bilinen Kula’nın sevilen siması Yılmaz Kocatürk’ün vefat haberi, Kula’da büyük üzüntüye sebep oldu.

Oğlunun mesajı yürekleri dağladı

Altındiş Yılmaz’ın vefatının ardından oğlu Muammer Kocatürk’ün kendisine ait sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda, “Ne zorlukların üstesinden geldik be babam bir görünmeyen düşmana yenildik bizim için çok çabaladın çalıştın. Muammer neredesin oğlum sen ya bugün belim ağrısından duramadım derdin hep bizi öksüz başımıza bırakıp gittin.

Bu Virüse ilk yakalandığında ambulansa binerken korkma babam bunu atlatacaksın demiştim. Aklıma gelse de hakkini helal et diyemedim. Çünkü biliyordum ki seninle biz baba oğuldan çok bir arkadaştık Rabbim mekanını cennet kılsın babam. Senin bizde hakkın çoktur ama bizimde varsa hakkımız bir değil bin kere helal olsun” dedi.

Kula’nın Sevilen Esnafı Covid 19’a Yenik Düştü Kula’nın Sevilen Esnafı Covid 19’a Yenik Düştü Kula’nın Sevilen Esnafı Covid 19’a Yenik Düştü

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Kocasından Şiddet Gördüğünü İddia Eden Yaşlı Kadın Polise Sığındı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x