Kulalı Hayırsever İş Adamının Cenazesi Yarın Defnedilecek

Kulalı iş adamı Hakkı Celal Keleşoğlu, 11 Şubat 2020 günü İzmir’in Çeşme ilçesindeki evinde rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden hayırsever iş adamının cenazesi yarın defnedilecek.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
17 Şubat 2020 - 19:00
Manisa haber | Asayiş Gündem | Kula haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

1950 yılında ’nın Kula ilçesinde dünyaya gelen ve iş hayatına atılmasının ardından yaptığı yatırımlar ve hayırlar ile oldukça sevilen bir isim olan Kulalı iş adamı Hakkı Celal Keleşoğlu, 11 Şubat 2020 günü İzmir’in Çeşme ilçesinde ikamet ettiği evinde rahatsızlanarak Çeşme Devlet Hastanesine kaldırılmış, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

Özellikle eğitim alanında yaptığı yatırımlar ve renkli kişiliği ile Kulalılar tarafından oldukça sevilen bir isim olan Keleşoğlu’nun yaşamını yitirmesinin ardından, cenaze töreni için Almanya’da bulunan eşi Hale Keleşoğlu’nun Türkiye’ye gelmesi bekleniyordu.

Hayırsever iş adamı Hakkı Celal Keleşoğlu’nun eşi Hale Keleşoğlu’nun Türkiye’ye dönmesinin ardından iş adamının cenaze töreni de netleşti. Keleşoğlu’nun cenazesi, 18 Şubat 2020 Salı günü, ikindi namazına müteakip İzmir Alsancak Hocazade Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından, Doğançay Mezarlığı’na defnedilecek.

İlgili haber Kulalı İş Adamı Keleşoğlu Çeşme İlçesinde Hayatını Kaybetti

Kimler Neler Demiş?

Manisa’daki Sahte İçki Operasyonunda 1’i Jandarma Astsubay 11 Gözaltı