Açık Oto Pazarında Büyükşehir Çorba Dağıttı

Manisa'da açıldığı günden bu güne kadar vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Manisa Eski Garaj Açık Oto Pazarı, her geçen gün dikkatleri çekmeye devam ediyor. Buraya gelen vatandaşlara, son günlerde de Manisa'yı etkisi altına soğuk havalar nedeniyle, Büyükşehir Belediyesi çorba dağıtımı yaptı.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
12 Ocak 2020 - 22:43
Manisa haber | Ekonomi | Büyükşehir haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

MANULAŞ A.Ş. tarafından işletmesi yapılan Eski Garaj Açık Oto Pazarı, çevre illerden ve Manisa’dan gelen bir çok araç satıcısını ve alıcısını buluşturmaya devam ediyor. Satıcıların Cumartesi gecesinden itibaren doldurmaya başladığı açık oto pazarında, her geçen gün yeni satışlarda yapılmakta. 

Büyükşehir Belediyesinden içleri ısıtacak ikram yapıldı

Manisa’ya kazandırıldı günden bu güne kadar çok sayıda araç satışı ve alışı yapılan pazar, bu sayede bir çok kişiye de ekmek kapısı olma özelliği sağlıyor. Çevre esnafının pazar kurulduğundan beridir satışlarında artış yaşanırken, araç almaya gelen vatandaşlara uzaklara gitmeden araç alışı yapma imkanı sağlıyor. Nöbetçi noter uygulamasıyla ve ekspertiz imkanı sayesinde, araç satışları güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmakta.

Manisa Büyükşehir Belediyeside buraya gelen vatandaşlarını soğuk kış günlerinde içlerini ısıtmak için ikramlarına devam ediyor. Açık Oto Pazarında Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşlara ikram edilmek üzere, çorba dağıtımı yapıldı. Araç satışı yapacak ve alacak olan vatandaşların içlerini ısıtacak bu hizmet büyük ilgi gördü. Vatandaşların çorba dağıtım yerinde uzun kuyruklar oluşturarak aldıkları çorbalarla, araçlara bakmaya devam ettiler. Verilen bu hizmetten dolayı vatandaşlar Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Kimler Neler Demiş?

Ali Çamdalı, Samsunspor Maçı Öncesinde Açıklamalarda Bulundu