Manisa BŞB Başkanı Ergün’den Öğrencilere Karne Hediyesi

9 Eylül 2019 tarihinde başlayan 2019 - 2020 Eğitim öğretim yılının birinci  dönemi bugün (17 Ocak 2020) sona eriyor.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
17 Ocak 2020 - 13:09
Manisa haber | Eğitim Gündem | Büyükşehir haber

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Manisa’daki binlerce öğrenci karne heyecanı ile birlikte sömestre tatiline girmenin sevincini yaşıyor. 16 Gün sürecek tatil heyecanını yaşayan okullardan bir tanesi olan Kula Naci Ulusoy İlkokulunu ziyaret eden Cengiz ERGÜN öğrencilere büyük bir jest yaptı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz ERGÜN’den öğrencilere hediye

Kula Naci Ulusoy İlkokulu’nu ziyaret eden ve öğrencilerin karne heyecanına ortak olan Manisa BŞB Başkanı ERGÜN öğrencilerle kısa sohbetler gerçekleştirdi.  Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tespit ekibi aracılığı ile öğrencilere Atatürk baskılı tişört, kışlık mont ve ayakkabıdan oluşan hediye paketleri ulaştırıldı. Aldıkları hediyeler ile sevinçleri gözlerinden okunan öğrenciler kendilerini unutmayan Manisa BŞB Başkanı Cengiz ERGÜN’e teşekkürlerini ilettiler.

Bugün (17 Ocak 2020) itibariyle sömestre tatile öğrenciler 16 gün tatilin ardından,  ikinci yarıyıl için 3 Şubat 2020 tarihinde tekrar okulun yolunu tutacaklar. İkinci dönemin ara tatili 6 Nisan – 10 Nisan tarihleri arasında olacak. 19 Haziran günü ise ikinci dönem sona erecek ve 77 günlük yaz tatili başlayacak.

Son güncelleme tarihi : 17 Ocak 2020 13:13

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yunusemre Belediyesinden Aigai Kazı Çalışmalarına Destek Verecek!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x