Manisa Büyükşehir’den kaçak hafriyatla mücadele

Manisa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, şehrin temizliği noktasında çalışmalarını hassasiyetle sürdürürken, kaçak hafriyat dökümüyle de mücadelesini sürdürüyor.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
24 Ocak 2020 - 10:55
Manisa haber | Genel

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Büyükşehir kaçak harfiyatla mücadele kapsamında boş alanlara dökülmüş inşaat yıkıntı atıklarının temizlenmesi için çalışmalar başlattı.Manisa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Manisa Yunusemre ilçesi ve Şehzadeler ilçesinde boş alanlara kaçak dökülen inşaat atıklarını temizleme çalışmaları gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir ekipleri çevre kirliği belirlenen mahallerde temizlik çalışmalarının devam edecek.

Jandarma uydu üzerinden takip ediyor.

Çevremizin daha temiz ve düzenli olması için tüm ilçelerimizde çevre denetimleri devam etmektedir. Manisa il sınırları içerisinde faaliyet gösteren 836 adet hafriyat aracı 24 saat uydu üzerinden takip sistemi ile kaçak dökümün önüne geçmek için aralıksız çalışmalarına devam etmektedir.

Son güncelleme tarihi : 24 Ocak 2020 20:55

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Kamyon ile Çarpışan Otomobil Takla Attı: 3 Yaralı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x