Manisa FK’nın Kritik Maçını Manisalılar Dev Ekranda İzleyecek!

Manisa temsilcileri, futbolda Manisa’yı başarıyla temsil ederken; şehri, Manisa Futbol Kulübü’nün TFF 1. Lig’e yükselmek için çıkacağı final maçının heyecanı sardı. Manisa Büyükşehir Belediyesi, final karşılaşmasını takip etmek isteyen Manisalılar ve taraftarlar için Cumhuriyet Meydanı’nda ekran kurulacak olması nedeniyle meydanda korona virüs salgınına karşı tedbirleri aldı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
27 Temmuz 2020 - 22:33
Manisa haber | Genel Spor

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

TFF 2. Lig Play-Off Final karşılaşmasında 28 Temmuz Salı günü, saat 21.00’de Antalya’da Tuzlaspor ile 1. Lig’e yükselmek için önemli bir maça çıkacak olan Futbol Kulübü, Manisa’yı da heyecana bürüdü.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu önemli 90 dakikayı takip etmek isteyen Manisalılar ve taraftarlar için Cumhuriyet Meydanı’na ekranlar kurdu. Yaklaşık 300 kişilik bir alan, sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde hazırlandı ve alanın maç öncesinde ve sonrasında dezenfeksiyon işlemlerinin titizlikle uygulanacağı belirtildi.

Manisa Futbol Kulübü’nün TFF 1. Lig yolunda son düzlükte olduğunu ve Tuzlaspor ile oynanacak final maçının heyecanını yaşadıklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı , “Hemşehrilerimizi, şehrimizin temsilcisi Manisa Futbol Kulübü’nü desteklemeye davet ediyorum.

Salı günü Cumhuriyet Meydanı’nda kurulacak ekranlardan vatandaşlarımız ve taraftarlar, maçı takip edecekler. virüs salgını dolayısıyla burada tedbirlerimizi sıkı bir şekilde aldık. Maske, sosyal mesafe ve dezenfeksiyon işlemlerine azami riayet ederek, takımımızı destekleyeceğiz. Tüm Manisalıları şehrimizin takımını uzaktan da olsa destek olmaya davet ediyorum” diye konuştu.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da “Yalnız Değilsin” Projesiyle İhtiyaç Sahiplerine Yardım Elini Uzatılıyor…
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x