Manisa İl Jandarma Komutanı Yıldırım’dan Şehzadeler Ziraat Odasına Ziyaret

Manisa Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, Manisa Şehzadeler Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Altındağ’ı ziyaret etti. Ziyarette odanın ve jandarmanın yaptığı çalışmalar ele alınırken, üreticinin mallarının korunması konusunda daha fazla birlikte hareket edilmesi gerektiği ifade edildi.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
22 Eylül 2020 - 17:19
Manisa haber | Asayiş Politika

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

’nın tarım şehri olduğunu söyleyen Manisa Şehzadeler Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Altındağ, “Manisa’da tarım alanlarımız genelde jandarmanın güvenliğini sağladığı bölgede kalıyor.

Sürekli jandarma başta olmak üzere güvenlik güçlerimizle her zaman iyi ilişkiler içerisindeyiz. Çiftçiyi, çiftçinin ektiği ürünlerin korunmasında birlikte hareket ediyoruz. Ziyarette genel olarak bir değerlendirmede bulunduk. Oda olarak her zaman güvenlik güçlerimizin yanındayız. Jandarma Komutanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gölmarmara Prestij Caddesindeki Büyükşehir’in Çalışmalarında Sona Gelindi
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x