Manisa İş İlanları: Vestel Mavi Yaka Kadrosuna 603 İşçi Alımı Yapacak!

Manisa'daki fabrikalarına 603 yeni işçi alımı yapacak.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
07 Temmuz 2020 - 11:17
Manisa haber | Ekonomi Genel

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

iş ilanları konusunda gelişmiş sanayisi ve  tarım alanları konusunda Türkiye’nin bir çok ilinden daha fazla iş hacmine sahiptir. Manisa’da bulunan en büyük firmalardan birisi de Vesteldir.

Manisa Vestel İş İlanları

Vestel’den yapılan açıklamaya göre, fabrikalarında yaklaşık 17 bin kişilik istihdam kapasitesiyle ülkenin öncü sanayi kuruluşları arasında yer alan şirket, istihdama yeni ve büyük bir katkı daha sağlayacak. Manisa bayan iş ilanları olarak büyük bir istihdama sahip olan Vestel’in Manisa Vestel City’deki fabrikalarında görevlendirilmek üzere 603 işçi istihdam edilecek. Temmuz sonunda tamamlanması planlanan yeni alımlarla, şirketin istihdam kapasitesinde yüzde 4’e yakın büyüme sağlanacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vestel Üst Yöneticisi (CEO) Turan Erdoğan, üretim ve istihdamda sürdürülebilirliği sağlamanın önemine dikkati çekti. Vestel’de görev yapmak üzere temmuz sonuna kadar mavi yaka çalışan kadrosuna 603 kişi daha ekleneceğini aktaran Erdoğan, şu açıklamalarda bulundu:

“Her alanda olduğu gibi üretim ve istihdamda sürdürülebilirlik de en önemli gündem maddelerimizden. Özellikle içinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte istihdam kapasitelerinin korunması hatta artırılması kritik önem taşıyor. Neredeyse tüm dünyayı etkisi altına alarak, küresel ekonomide sarsıntılara neden olan pandemi sürecini ülke olarak başarılı bir şekilde yönetmeye devam ediyoruz. Süreç sona erdiğinde ekonomimizin güçlü kalması için biz ve bizim gibi şirketlerin daha çok üretmesi ve çalışması gerekiyor.”

Manisa iş ilanları ile ilgili gelişmeler sayfa üzerinde duyurulmaya devam edecektir. Sorularınızı yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Son güncelleme tarihi : 7 Temmuz 2020 11:37

0 0 vote
Haberi Puanla
1 Yorum
Önce eskiler
Önce yeniler En popüler yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Çalışma saatleri nasıl ve görüşmeler yüz yüze mi yapılacak yaş sınırı varmı?

Salihli Belediyesi’nden iş arayanlara müjde! Vestel mavi yaka personel alımı yapacak
1
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x