Manisa Valiliğinden Saruhanlı’daki 5.5 Büyüklüğündeki Deprem Açıklaması!

26.06.2020 tarihinde saat 10:21 de merkez üssü İlimiz Saruhanlı İlçesi Kumkuyucak Mahallesi olan 5,5 şiddetinde deprem meydana gelmiştir. Depremle ilgili Valiliğimize şuana kadar intikal eden herhangi bir hasar tespiti ve ihbarı bulunmamakla birlikte, hasara yönelik tarama çalışmaları devam etmektedir. Karadeniz, yaptığı açıklamada, depremin merkezinin Saruhanlı ilçesine bağlı Kumkuyucak Mahallesi olduğunu belirtti. Yaşar Karadeniz, “Valiliğimize intikal […]

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

26.06.2020 tarihinde saat 10:21 de merkez üssü İlimiz Saruhanlı İlçesi Kumkuyucak Mahallesi olan 5,5 şiddetinde deprem meydana gelmiştir. Depremle ilgili Valiliğimize şuana kadar intikal eden herhangi bir hasar tespiti ve ihbarı bulunmamakla birlikte, hasara yönelik tarama çalışmaları devam etmektedir.

Karadeniz, yaptığı açıklamada, depremin merkezinin Saruhanlı ilçesine bağlı Kumkuyucak Mahallesi olduğunu belirtti.

Yaşar Karadeniz, “Valiliğimize intikal eden herhangi bir hasar ihbarı yok. Dış mahallelerde de araştırmalarımız devam ediyor. Şu anda hasar olup olmadığına yönelik araştırmalarımız sürüyor. Elbette ki ilk etapta eğer herhangi bir hasar varsa hemen ona göre bizim afet planlarımıza uygun şekilde harekete geçilecek.” diye konuştu.

Valisi Yaşar Karadeniz katıldığı bir televizyon programında her hangi bir hasar meydana gelmediğinin bildirildiğini, depremin Kumkuyucak bölgesinde daha çok hissedildiğini ve her hangi bir hasarın olmadığını bildirdi.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Son güncelleme tarihi : 26 Haziran 2020 11:06

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’daki 5.5 Büyüklüğündeki Deprem Anı Kameralara Yansıdı
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x