Manisa Valisi Karadeniz Esnaf Oda Temsilcileriyle Korona Virüs Tedbirlerini Görüştü

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, korona virüs salgınını önlemek amacıyla alınan tedbir ve kısıtlamalar ile Manisa’da yapılan çalışmalara ilişkin esnaf oda temsilcileriyle bir araya geldi.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
30 Kasım 2020 - 20:58
Manisa haber | Asayiş Gündem Politika

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Vali Yaşar Karadeniz Başkanlığında Valilik Brifing Salonunda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına Vali Yardımcısı H. Volkan Köksal, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yılmaz ve ilgili oda başkanları katıldı.

korona virüs salgını kapsamında Manisa’da yapılan çalışmalar ile alınan tedbir ve kısıtlamaların uygulanmasına ilişkin konularının görüşüldüğü toplantıda Vali Karadeniz, “Salgınla mücadele amacıyla alınan tedbir ve kısıtlamalara uyulması noktasında esnafımıza önemli görevler düşüyor.

İlimizde bu konuda hassasiyet gösteren tüm esnafımıza teşekkür ediyorum, hep birlikte alınan tedbir ve yasaklara hassasiyetle uyarsak salgınla mücadelede başarı sağlayacağımıza inanıyorum” dedi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Selçuk Özdağ, MHP Lideri Bahçeli Hakkında Suç Duyurusunda Bulunacak!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x