Manisa Valisi Karadeniz’den Perşembe Pazarında Korona Virüs Denetimi

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen genelge kapsamında Şehzadeler ilçesindeki Perşembe Pazarında korona virüs tedbirlerine yönelik denetim gerçekleştirildi. Denetime Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü ve protokol üyeleri katıldı.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
18 Eylül 2020 - 12:15
Manisa haber | Asayiş Gündem Politika Sağlık

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

virüs salgınıyla mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen genelge kapsamında Valisi Yaşar Karadeniz öncülüğünde Perşembe Pazarı’nda denetimler gerçekleştirildi.

Denetimlere Vali Karadeniz’in yanı sıra Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, Manisa İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk, Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter, Manisa Meyve ve Sebze Umum Pazarcılar Odası Başkanı Halim Şener katıldı.

Kontrollerde yeni normal yaşam koşullarının gerekliliği olan sosyal mesafe, maske ve hijyen konularına dikkat çekildi. Ayrıca sosyal mesafe, dezenfektan gibi kurallara uyulup uyulmadığı incelendi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’nın Salihli, Alaşehir, Kula ve Sarıgöl İlçelerinde Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x