Manisa ve Alaşehir Emniyetinden Ortak Operasyon!

Manisa’da Narkotim ekipleri Alaşehir İlçesinde okul, park-bahçeler, yol güzergahları ve metruk binalarda asayiş ve trafik uygulaması yapıldı. Polis ekipleri tarafından yapılan uygulamada kurallara uymayan sürücülere 10 bin 464 TL ceza kesilirken, uyuşturucu madde ve silah ele geçirdi.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
10 Ocak 2020 - 11:13
Manisa haber | Asayiş | Alaşehir haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Emniyeti tarafından düzenlenen uygulamada, Alaşehir ilçesinde okulların bulunduğu çevrelerde, vatandaşların sık kullandığı park-bahçeler, terk edilmiş metruk binalar ve Alaşehir İlçe merkezindeki yol güzergahlarında, Alaşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yardımlarıyla, Manisa’dan gelen Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı Narkotimlerin ortaklaşa düzenlediği geniş çaplı bir uygulama yapıldı.

Uygulamada binlerce lira ceza kesildi

Edinilen bilgiye göre, Manisa Emniyet Müdürlüğü ve Alaşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin ile iş birliği içerisinde, Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri, Terörle Mücadele ekipleri, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri, Asayiş Şube ekiplerinin beraber ortaklaşa düzenledikleri uygulamada okul çevresinde bulunan park-bahçe, metruk binalar ve yol güzergahları üzerinde tek tek inceleme ve soruşturma yapıldı.
Yapılan uygulamada, çocuk parkı içinde görülen bir şahıstan Bonzai tabir edilen uyuşturucu madde ve okul önünde şüpheli görülen bir şahısın üzerinde tabanca ele geçirildi.
Polis ekiplerince 3 kişi gözaltına alınırken yapılan uygulamada, yüzlerce kişi, sorgulanırken, 7 okul ve çevresi Narkotim ekiplerince denetlendi.

Narkotimlere ait ‘Asi’ isimli köpekle araçlar didik didik aranırken, yapılan uygulamada yüzlerce kişi kontrol edildi. Yol güzergahları üzerindeki uygulamalarda, ekipler tarafından aranan ve kontrol edilen araçlarda, kurallara uymayan sürücülere toplamda 10 bin 464 TL ceza kesildi.

Haber:

Son güncelleme tarihi : 10 Ocak 2020 11:13

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Kamyon ile Çarpışan Otomobil Takla Attı: 3 Yaralı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x