Manisa’da 2019 yılın son doğan bebeği Elif oldu

Manisa'nın Demirci ilçesinde Dilek ve Ercan Avcı çiftçi, 2019 yılının son saatlerinde bebek sevinci yaşadı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
01 Ocak 2020 - 00:02
Manisa haber | Genel | Demirci haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

2020 yılına girmeye dakikalar kala Dilek Avcı, ilçe devlet hastanesinde bebek sahibi oldu. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru Pakize Özge Karkın tarafından sezaryen yöntemiyle dünyaya gelen bebeğe Elif ismi verildi.

Baba Ercan Avcı, yaptığı açıklamada, yeni yıla saatler kala büyük heyecan yaşadığını belirterek, “Bugün 2019 yılının son günü. 2. kez baba olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Allah herkese evlat sevinci yaşamayı nasip etsin.” dedi.

Doğum sonrası bebeği ile odaya alınan Dilek Avcı’yı, Karkın ve doğum servisi hemşireleri kutlayarak, çiçek hediye etti.

Karkın, “Dilek Hanım gebeliği boyunca takip ettiğimiz bir hastamız. 2019 yılının da son doğumu oldu, haftasına uygun olarak. Gayet güzel bir ameliyat ile doğumu gerçekleştirdik. Bebeğini güle güle büyütmesini istiyoruz. Herkese de mutlu bir 2020 yılı diliyorum.” diye konuştu.

Anne Avcı ise doktoruna ve hastane yetkililerine teşekkür ederek, “Çok ilgilendiler. Bebeğimizin adını eşim ile koyduk.” ifadelerini kullandı.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Karısını 20 yerinden bıçaklayan şahıs hakim karşısında
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x