Manisa’da alkollü sürücü ekiplerden kaçamadı

Manisa'da alkol kontrolü noktasından kaçan minibüs şoföründe 220 promil alkol tespit edildi.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
11 Ocak 2020 - 22:35
Manisa haber | Asayiş | Yunusemre haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Olay ‘nın Yunusemre ilçesinin Uncubozköy Mahallesi yakınlarında yaşandı. Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü Ekipleri trafik uygulamasında alkol denetimi yapıyordu. Denetim sırasında, trafik ekiplerinin denetim yaptığını gören bir minibüs sürücüsü kontrol noktasına gitmemek için geri geri manevra yapmaya çalıştı.

Durum üzerine kaçmaya çalışmaya başlayan aracı gören motorize şahin ekipleri, 5526 nolu sokak üzerinde kaçan minibüs sürücüsünü yakaladılar. Sürücüyü araçtan indiren polis ekipleri kaçan sürücüye alkolmetre ile promil kontrolü yaptılar. Kontrol sonrasında minibüs sürücüsünün 220 promil alkollü olduğu tespit edildi. Yapılan kontroller sonucu alkol sınırını aştığı tespit edilen sürücü gözaltına alınanarak cezai işlemlerinin yapılması için polis merkezine götürüldü.

Manisa'da alkollü sürücü ekiplerden kaçamadı

Haber :

Son güncelleme tarihi : 11 Ocak 2020 22:36

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sobadan çıkan gaz yine bir cana mâl oldu
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x