Manisa’da Belediye ile Pazarcıların Görüşmesi Olaylı Başladı

Manisa'nın Şehzadeler İlçesinde kurulması yılan hikayesine dönen Perşembe Pazarı görüşmelerinde pazarcılar arasında tartışma çıktı. Bir kişi fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
12 Şubat 2020 - 13:14
Manisa haber | Asayiş Ekonomi | Şehzadeler haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

‘nın Şehzadeler İlçesinde bulunan Pazarcılar Odasında binasında, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve başkan yardımcılarının katılımıyla oda binasında pazarcı esnafı ile bir görüşme yapılması planlandı.  Şehzadeler Belediyesi ile Pazarcılar Odası esnaflarının görüşmelerinin gergin geçmesi beklenirken toplantının başladığı sırada, sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı toplantı salonunda bir anda bir tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi sonucunda pazarcı esnafı olduğu tahmin edilen bir kişi fenalaştı. Toplantı salonunda yapılan müdahale sonucunda fenalaşan pazarcı esnafı dışarı çıkartıldı. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, fenalaşan esnafı hastaneye kaldırdı.

Yaşanan olayların üzerine Pazarcılar Odası yetkililerinin de araya girmesiyle tartışma yatıştırıldı. Toplandı da pazarcı esnafı, Başkan Ömer Faruk Çelik’e dertlerini anlatırken görüşmelerin devam ettiği bildirildi.

Haber:

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Turgutlu’da Kaçak Sigara Operasyonu
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x