Manisa’da Bıçaklanarak Öldürülen Müdürün Cinayet Zanlısı Tutuklandı!

Manisa’nın Soma ilçesinde özel bir maden şirketinin işletme müdürünün iş görüşmesinde bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan zanlı tutuklandı.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
18 Ekim 2020 - 14:31
Manisa haber | Asayiş Genel | Soma haber

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Manisa’nın Soma ilçesinde özel bir maden şirketinin işletme müdürü olan maden mühendisi Tuncay Çelik’i (43) iş görüşmesi yaptığı evinin altındaki bürosunda bıçakla öldürüldüğü iddiası ile gözaltına alınan G.A. (27), emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

Olayın gerçekleştiği Çelik’e ait Turgutalp Mahallesi Kozanlı Caddesi üzerinde bulunan büro olarak kullandığı evinin zemin katındaki güvenlik kameralarının cinayet anını kaydettiği, zanlının olay yerinden kaçtıktan sonra polis ekiplerine teslim olduğu öğrenildi.

İlçeye bağlı Turgutalp Mahallesi’nde meydana gelen olayda, iddiaya göre özel bir madende işletme müdürü olarak görev yapan Tuncay Çelik (43), iş başvurusu yapan G.A (27) ile tartışmıştı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine G.A., yanında bulunan bıçakla Çelik’i göğsünden bıçaklayarak olay yerinden kaçmıştı.

Hastaneye kaldırılan Tuncay Çelik hayatını kaybederken, bıçaklı saldırgan polisin titiz çalışması sonrası kısa süre içerisinde yakalanmıştı.

Manisa’da Iş Görüşmesinde Işlenen Cinayetin Zanlısı Tutuklandı Manisa’da Iş Görüşmesinde Işlenen Cinayetin Zanlısı Tutuklandı

İlgili haber Manisa’da Cinayet! Otomobil İçerisinde Öldürüldü

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa Valisi Karadeniz Yeni Baro Binasını İncelemelerde Bulundu!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x