Manisa’da Evlenen Polis Çiftin, Nikah Kıyafetleri Üniformaları Oldu!

Manisa'nın Demirci ilçesinde hayatlarını birleştiren polis memurları Burhan Yarar ve Bahar Ercan, nikah kıyafeti olarak üniformalarını tercih etti.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
04 Ağustos 2020 - 17:09
Manisa haber | Asayiş Genel | Demirci haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Salihli Meslek Yüksekokulu Özel Güvenlik Koruma Bölümünde okurken 2014’te tanışan ve mezun olduktan sonra Açıköğretim Fakültesinde üniversite eğitimlerini tamamlayıp birlikte polislik sınavlarını kazanan Burhan Yarar ve Bahar Ercan, tanışmalarından 6 yıl sonra hayatlarını birleştirmeye karar verdi.

Çift, Demirci Belediyesi Evlendirme Dairesinde polis üniformalarıyla oturdukları nikah masasında birlikte “Evet” dedi.

Burhan Yarar, yaptığı açıklamada, polislik mesleğini çok sevdiklerini belirterek, “Polis olmak ikimizin de çocukluk hayaliydi. Bahar benden 6 ay önce mesleğe başladı. Eşim Kırklareli’nde görev yapıyor, ben İzmir’de. Nikahımızı, mesleğimizi de çok sevdiğimiz için üniformalarımız ile kıydırmaya karar verdik.” dedi.

<b srcset=’da Evlenen Polis Çiftin, Nikah Kıyafetleri Üniformaları Oldu!” width=”1200″ height=”795″ /> Manisa’da Evlenen Polis Çiftin, Nikah Kıyafetleri Üniformaları Oldu! Manisa’da Evlenen Polis Çiftin, Nikah Kıyafetleri Üniformaları Oldu! Manisa’da Evlenen Polis Çiftin, Nikah Kıyafetleri Üniformaları Oldu! Manisa’da Evlenen Polis Çiftin, Nikah Kıyafetleri Üniformaları Oldu! Manisa’da Evlenen Polis Çiftin, Nikah Kıyafetleri Üniformaları Oldu!

Son güncelleme tarihi : 4 Ağustos 2020 17:58

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meteorolojiden Manisa’nın İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x