Manisa’da İhtiyaç Sahipleri İçin Askıda Meyve Sebze Uygulaması!

Manisa'da bir marketin ihtiyaç sahipleri için başlattığı "askıda meyve sebze" uygulaması mahallelilerin desteğiyle 1 yıldır devam ediyor.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Şehzadeler ilçesine bağlı 2. Anafartalar Mahallesi’ndeki Bilgenur Sert’e ait marketin müşterilerinin, kendi alışverişlerine ek olarak ihtiyaç sahipleri için aldığı sebze ve meyveler, bitişikteki apartmanın bahçe çitlerine asılıyor.

İhtiyaç sahipleri, buradan istedikleri ürünleri alabiliyor.

İş yeri sahibi Bilgenur Sert, AA muhabirine, ihtiyaç sahiplerinin faydalanması için böylesi bir kampanyayı başlattıklarını belirtti. Mahallelinin kampanyaya ilgi gösterdiğini aktaran Sert, zaman zaman da kendilerinin çitlere meyve sebze bıraktığını ifade etti.

Mahalle sakinlerinden Reyhan Öztin, uygulamanın yararlı olduğunu dile getirerek, “Alışveriş yapanlar ihtiyaç sahiplerini ve çocukları sevindiriyorlar. Bu hayra vesile olanların Allah gönlüne göre versin.” dedi.

Emine Özel de “Güzel bir kampanya. Destek olan herkesten Allah razı olsun.” ifadelerini kullandı.

<b srcset=’da İhtiyaç Sahipleri İçin Askıda Meyve Sebze Uygulaması!” width=”1200″ height=”872″ /> Manisa’da İhtiyaç Sahipleri İçin Askıda Meyve Sebze Uygulaması! Manisa’da İhtiyaç Sahipleri İçin Askıda Meyve Sebze Uygulaması! Manisa’da İhtiyaç Sahipleri İçin Askıda Meyve Sebze Uygulaması! Manisa’da İhtiyaç Sahipleri İçin Askıda Meyve Sebze Uygulaması!

İlgili haber Manisa’da Dar Gelirli Ailelerinin Çocukları İçin ‘Askıda oyuncak’ Projesi

İlgili haber Manisa’daki Fırınlardan İhtiyaç Sahiplerine ’Askıda ekmek’ Uygulaması

İlgili haber Manisa'da ihtiyaç sahibi öğrenciler için kantininde askıda kek uygulaması

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İlçedeki Esnaf Odası Üyeleri Sağlık Hizmetlerinden İndirimli Faydalanacak!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x