Manisa’da İhtiyaç Sahiplerinin Yardım Paraları Evlerinde Teslim Ediliyor

’Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi’ kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere yapılan bin TL’lik yardım ödemeleri Manisa’da hak sahiplerine evlerinde ödeniyor.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
03 Nisan 2020 - 17:32
Manisa haber | Ekonomi Genel Politika

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Destek Programı kapsamında Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesizlere verilecek olan 1000 TL’lik yardım paraları Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri PTT görevlileri tarafından hak sahiplerine evlerinde teslim edileceği bildirilmişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan ’Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Destek Programı’ kapsamında vatandaşlara yapılan bin TL’lik yardımlar PTT şubelerinde yoğunluk oluşturmamak amacıyla İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararı gereğince hak sahiplerine evlerinde ödeniyor.

Bugün başlayan ve cumartesi ve pazar günü de devam edecek olan ödemeler vatandaşlara PTT dağıtıcıları, bekçiler ve kolluk birimleri tarafından teslim edilecek.

İlgili haber Manisa Valiliğinden 1000TL'lik Yardıma İlişkin Açıklama

İlgili haber Manisa CBÜ'de Covid-19 PCR Testi Yapılmaya Başlanacak

İlgili haber Manisa'nın Kırmızı Altınının Hasat Zamanı Yaklaştı!

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Büyükşehir Yaşlı Vatandaşların Temel Gıda ihtiyaçlarını Karşılıyor
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x