Manisa’da kar nedeniyle eğitime ara verildi

Manisa'ın Akhisar ve Turgutlu ilçelerinin bazı okullarında yoğun kar yağışı sebebiyle eğitime ara verildi.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Manisa'da Akhisar ve Turgutlu'da kar tatilik

‘nın Akhisar ilçesinden geceden itibaren etkili olan yoğun kar yağışı sebebiyle Manisa Valiliğinden yapılan açıklama ile eğitime ara verildi. Akhisar ilçelerinin kırsal kesimlerde yer alan Hanpaşa, Dağdere Kırsal Mahalle ilkokul ve ortaokullarında, Köürcü Birleştirilmiş Sınıflı İlkokulu, Ceyhan Karasoy ilkokulu ve ortaokuluna aynı zamanda bu okula taşınan Akkocalı Mahallesinde öğrencileri için 6 Ocak 2020 Pazartesi günü eğitime kar yağışı ve kış şartları nedeniyle ara verildiği Manisa Valiliği tarafından açıklandı.

İlgili haber Manisa'da Yarın (07/01/2020) Tatil Olan Okullar

Turgutlu ilçesinde de bazı okullara kar tatili

Akhisar ilçesinin yanı sıra Manisa’nın Turgutlu ilçesinin yüksek kesimlerinde yer alan köylerdeki bazı okullar için de kar tatili verildi. Turgutlu Dağmarmara Köy gurubundaki altı okul, Baktırlı, Karaoluk, Sivrice, Dağveni Köy, Güney, Kayrak, Yukarı Bozkır ve  Ayvacık’taki okullar olmak üzere toplam onbeş okula kar nedeni ile eğitime ara verildi.

Anlık ve detaylı Manisa Turgutlu Hava Durumu için tıklayın.

İlgili haber Yağmur ve kar Manisa'ya geri dönüyor

Kimler Neler Demiş?

58 Yaşında Hayatına Son Verdi!