Manisa’da MHP’li Belediye Başkanları Sosyal Medya Hesaplarını Askıya Aldı!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Twitter üzerinden paylaştığı son mesajından sonra ülkücüler sosyal medya hesaplarını askıya almaya başladı. MHP’li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda da sosyal medya hesaplarını askıya aldığını açıkladı.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
02 Temmuz 2020 - 16:50
Manisa haber | Genel Gündem Politika

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, TBMM’de yasal düzenleme yapılıncaya kadar sosyal medya hesaplarını askıya aldığını duyurdu.

Kararın ardından Büyükşehir Belediye Başkanı ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda sosyal medya hesaplarını askıya aldıklarını açıkladı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün sosyal medya hesaplarını askıya aldı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sosyal medya hesaplarını askıya alma kararına destek olduğunu belirterek, “Bilge liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin sosyal medya ile ilgili tavrı, bizim de tavrımızdır. İlgili yasal düzenleme yapılana kadar ben de sosyal medya hesaplarımı askıya alıyorum. #ÜlkücülerHesapKapatıyor” açıklamasıyla sosyal medya hesaplarını askıya aldığını duyurdu.

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’da sosyal medya hesabını askıya aldı

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ise, “Bilge Liderimiz ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in sosyal medyada yaşanan ahlaki çöküntüye işaret ederek almış oldukları karara ve haklı tepkisine uyarak sosyal medya hesaplarımı askıya aldığımı kamuoyuna saygıyla bildiririm” açıklamasında bulundu.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kula’da Otomobil ile Motosiklet Kavşakta Çarpıştı: 1 Yaralı
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x