Narkotimler şüpheli şahsı bonzai ile yakaladı

Manisa'da Narkotim timleri sokak ve caddelerde denetimlerini hızla sürdürmeye devam ediyor. Yapılan uygulamada üzerinde uyuşturucu madde Bonzai bulunan bir kişi yakalandı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Emniyet Müdürlüğü Narkotikle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Manisa sokaklarını ve caddelerini uyuşturucu kullanan ve satan kişilerden temizlemek için gece gündüz çalışmalarına devam ediyor.

Manisalı vatandaşların huzur ve güvenini sağlamak için operasyonlarına aralıksız devam eden Narkotikle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yılbaşından öncede aralıksız olarak denetimlerini sürdürmüş ve Manisalı vatandaşların yeni yıllarını huzur ve güven içerisinde geçirmelerini sağlamıştır. Yeni yıl öncesi yaptığı operasyonlar neticesinde çok sayıda uyuşturucu madde, uyuşturucu hap, uyuşturucu üretim malzemeleri, silah, mermi gibi bir çok malzemeyi yakalamışlardı.

Narkotimler uyuşturucuya geçit vermedi

Bu günde Manisa sokak ve caddelerde uyuşturucu üzerine yaptığı uygulamada bir kişi yakalandı.

Şehzadeler ilçesi Şehitler Mahallesinde şüpheli görülen bir kişiyi, yapılan üst aramasında Bonzai olarak tabir edilen ve bir çok gencimizin ölümüne neden olan uyuşturucu madde ele geçirdi. Narkotikle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri yine yapmış oldukları bir uygulamada, gençlerimizi zehirleyen uyuşturucu maddeye geçit vermedi.

Gözaltına alınan kimliği henüz bilinmeyen şahısın ifadesi alınmak üzere Manisa Emniyeti Narkotik Şube Müdürlüğüne götürüldü. Şahsın buradaki işlemleri halen devam etmektedir.

Haber :

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Turgutlu’da bir evde çıkan yangın korkuttu!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x