Manisa’da Narkotimler Uyuşturucuyla Mücadeleye Devam Ediyor!

Manisa’da Narkotim Timlerinin şüpheli şahıslar üzerinde yaptığı uygulamada üzerlerinden uyuşturucu çıkan 3 kişi gözaltına alındı.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
19 Ocak 2020 - 22:49
Manisa haber | Asayiş Gündem | Yunusemre haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

‘da son zamanlarda artan uyuşturucu operasyonları neticesinde, özellikle gençleri zehirleyen bir çok uyuşturucu madde ve haplar yakalandı. Uyuşturucu tacirlerine göz açtırmayan Manisa’nın Narkotim ekipleri, gece gündüz görevlerinin başında, uyuşturucu satıcılarının peşindeler. En son Akhisar ve Alaşehir İlçelerinde geniş kapsamlı operasyonlar düzenlemişler ve yine uyuşturucuya geçit vermemişlerdi. Yaptıkları operasyonlar sonucunda da bir çok aranan şahısları da yakalayıp adalete teslim ettiler.

Bu kez Narkotimler Keçiliköy Mahallesinde uyuşturucu yakaladı

Manisa’da düzenledikleri operasyonlara ve uygulamalara devam eden Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Yunusemre İlçesi Keçiliköy Mahallesinde uygulama yaptı.

Alınan bilgiye göre, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri il genelinde yaptıkları uygulama ve operasyonlarına devam ederken, Keçiliköy Mahallesinde park-bahçelerde vatandaşların huzurunu sağlamak için buralarda uygulama yaptı. Yaptıkları uygulama sırasında şüpheli gördükleri şahıslar üzerinde arama yaptılar. Keçiliköy Mahallesinde yapılan aramalar neticesinde, şüpheli gördükleri 3 şahısın üzerinden yapılan aramada uyuşturucu madde ele geçirildi.
Narkotimler tarafından 3 şahıs gözaltına alındı. 3 şahıs ifadeleri alınmak üzere Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne götürüldüler.

Haber:

 

Kimler Neler Demiş?

Manisa’da Polisin Şüphelendiği Otomobilden Skunk Çıktı!