Manisa’da Okul Önünde Silahlı Kavga: 1 Yaralı

Manisa’da okul önünde meydana gelen silahlı kavgada, sırtından ve bacağından aldığı kurşun yaraları sonucunda 1 kişi ağır yaralandı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
13 Ocak 2020 - 16:31
Manisa haber | Asayiş | Şehzadeler haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Sialhlı kavga olayı, ’nın Yunusemre İlçesi Ayni Ali Mahallesi 3202 sokak üzerinde iki kişinin kavgasıyla meydana geldi.
Edinilen bilgiye göre, daha önce aralarında sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı husumet olan Tolga Y.(27) ile Enes K.(22) 3202 sokak üzerinde karşılaştılar.
Sebebi bilinmeyen nedenden dolayı aralarında başlayan sözlü tartışmanın ardından, Enes K. üzerinde taşıdığı tabancayla Tolga Y’nin sırtına be bacağına ateş etti. Tolga Y’nin kanlar içerisinde yere düşmesinin ardından olay yerinden Enes K. hızla kaçtı.

Sırtına ve bacağına aldığı kurşun yaraları sonucu ağır yaralandı

Öte yandan Ayni Ali Mahallesi 3202 sokak üzerinde silahlı kavganın çıktığı bölgede bir ilkokulun bulunduğu ve silahlı kavganın başladığı zaman, ilkokulun çıkış saatine gelmemesi büyük bir faciayı önlendi.
Silahlı kavgayı gören çevredeki vatandaşların 112 Acil Hattına ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi.
Enes K.’nın silahından çıkan mermiler sonucu ağır yaralanan, Tolga Y. olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalenin ardından, Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesine kaldırdı.
Hastaneye sağlık ekipleri tarafından sevk edilen, Tolga Y.’nin hayati tehlikesi olduğu öğrenilirken, polis kaçan şahıs Enes K. için arama ve yakalama çalışması başlattı.

Ağır yaralanan Tolga Y.

Kimler Neler Demiş?

Manisa’da refüje çarpan araç takla attı