Manisa’da Sigara İçmenin Yasak Olduğu Yerler Açıklandı!

Manisa'da artan korona virüs vakaları nedeniyle bu gün salgını önlemek amacıyla yeni kararlar alındı. Alınan bu kararlarda göze en çok çarpan ise caddelerde sigara içmenin yasak olmasıydı. Valilik Manisa'da sigara içilmeyecek yerleri açıkladı. İşte Manisa'da sigara içmenin yasak olduğu yerler.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
11 Kasım 2020 - 21:06
Manisa haber | Asayiş Gündem

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Manisa’da yeni tip korona virüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yoğunluğun fazla olduğu caddelerde sigara ve tütün mamullerinin tüketilmesine yasak getirildi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, kent merkezinde işlek cadde ve sokaklarda maske kullanımını engelleyen sigara ve tütün mamullerinin tüketilmesinin yasaklanmasına karar verildi.

Buna göre, Seyfettin Bey, Mustafa Kemal Bey, 8 Eylül, İzmir, Kumludere, Cumhuriyet, Avni Gemicioğlu, Hükümet, Dr. Sadık Ahmet, Gazi Osman Paşa, Borsa ve Yeni Cami caddeleri ile İbrahim Gökçen ve Atatürk bulvarlarında sigara ve tütün mamullerinin tüketilmesi yasaklandı.

Son güncelleme tarihi : 11 Kasım 2020 21:16

5 1 vote
Haberi Puanla
2 Yorum
Önce eskiler
Önce yeniler En popüler yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Özellikle kahvelerde içilen sigaralarin izmaritlerini dışarıya atılıyor nasıl içiliyor sanki yarış ediyorlar çok iyi olmuş .

[…] İlgili haber Manisa'da Sigara İçmenin Yasak Olduğu Yerler Açıklandı! […]

Manisa’da Tarihi Eserin Kapısı Çalınınca 40 Damla Mağarası da Gün Yüzüne Çıktı!
2
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x