Manisa’da Sokak Köpekleri Çocuğa Saldırdı!

Manisa'da köpek saldırısı sonucu 10 yaşındaki çocuk hastanelik oldu. İddiaya göre aynı mahallede bugün başı boş köpekler nedeniyle 4 çocuk daha köpek saldırısına maruz kaldı. Çocuğun babası başı boş köpeklere bir çözüm bulunması için yetkilileri göreve davet etti.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Olay, ‘nın Şehzadeler İlçesi Dilşikar Mahallesinde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, Dilşikar Mahallesinde başı boş köpek sürüsü tarafından saldırıya uğrayan 10 yaşındaki Berat Ç. bacağından ısırıldı.

Babası tarafından 10 yaşındaki çocuk, hastaneye kaldırıldı. Hastanede bacağından aldığı yara sonucu tedavisi yapılan çocuk büyük korku yaşadı.

Babasının iddiasına göre, bugün mahallede 4 çocuğun daha köpek saldırısına maruz kaldığı ve 10 yaşındaki Berat Ç.’nin ise saldırıya uğrayan 5’nci çocuk olduğu ve yetkililerin bu mahallelerde gezinen başı boş köpekler için bir çözüm bulmasını istedi.

Haber:

Manisa’da Sokak Köpekleri Çocuğa Saldırdı! Manisa’da Sokak Köpekleri Çocuğa Saldırdı! Manisa’da Sokak Köpekleri Çocuğa Saldırdı!

0 0 vote
Haberi Puanla
2 Yorum
Önce eskiler
Önce yeniler En popüler yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bende sikayetcim fatih parkinin icinden gecemessin sanki koyde yasiyoz her taraf kopek

Aynı şekilde şehitler mahallesi Şehitler caddesinde de köpekler mevcut bununla ilgili daha önce belediyeye ve cimere dilekçe yazdık çözüm olarak köpeklerin küpeleri mevcut ısırmaz demişlerdi ne oldu şimdi bak kac çocuk saldırıya uğradı acaba çözümleri ne olacak belediyenin

Manisa’nın Salihli, Alaşehir, Kula ve Sarıgöl İlçelerinde Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları
2
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x