Manisa’da Süper Amatör’e Çıkacak Takımlar Belli Olacak

Manisa’da Süper Amatör’e çıkmaya hak kazanan son 2 takımın kim olacağı, 2 Şubat Pazar günü Manisa ve Salihli’de oynanacak olan maşlar ile belli olacak.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
30 Ocak 2020 - 11:00
Manisa haber | Spor | Salihli haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Süper Amatör Kümeye Yükselme Müsabakaları 2 Şubat Pazar günü Manisa ve Salihli’de oynanacak olan maçlar sonrası tamamlanacak. Salihli Emirspor ile Sarıgöl Gençlerbirliği Belediyespor müsabakası saat 14.00’da Salihli Ramiz Turan Stadı’nda oynanırken, Laleli – 1965 Nurlupınar müsabakası ise saat 14.00’da Manisa Sekiz Eylül Stadı’nda oynanacak. Müsabakalarda 90 dakika sonrası sahadan galibiyetle ayrılan takımlar adını Süper Amatör Küme’ye yazdıracak.

Statlardaki taraftar planlaması yapıldı

Öte yandan müsabakaların oynanacağı statlardaki taraftar planlaması yapıldı. Ramiz Turan Stadı’nda oynanacak olan Emirspor – Sarıgöl Gençlerbirliği Belediyespor karşılaşmasında kapalı tribünde Emir, açık tribünde Sarıgöl taraftarları yer alacak. Sekiz Eylül Stadı oynanacak olan diğer müsabakada ise tribün ve bölgesinde 1965 Nurlupınar, 19 Mayıs Stadı ve Sekiz Eylül Arası Laleli taraftarlar yer alacak. Kale arkasına ise taraftar alınmayacak.

Öte yandan geçtiğimiz hafta oynanan maçlarda Salihli Kapancıspor ve Saruhanlı Belediyespor, Süper Amatör Küme’ye adını yazdırmıştı.

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Saruhanlı’nın Kapalı Spor Salonuna Tarık Almış’ın İsmi Verildi