Manisa’da “Yalnız Değilsin” Projesiyle İhtiyaç Sahiplerine Yardım Elini Uzatılıyor…

Manisa Büyükşehir Belediyesi sosyal sorumluluk kapsamında 65 yaş üstü vatandaşların yanlarında olmaya ve onlara yardım elini uzatmaya devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yaklaşan bayram öncesinde 65 yaş üstü vatandaşlara gıda yardımında bulunmaya başladı.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
27 Temmuz 2020 - 22:48
Manisa haber | Ekonomi Genel Politika

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Büyükşehir Belediyesi, yaptığı hizmetlerin ve yatırımların yanında sosyal sorumluluklarını da yerine getirmeye devam ediyor.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ’ün 2013 yılında başlattığı “Yalnız Değilsin” isimli projesiyle ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan bayram öncesinde de yine ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzattı.

Maddi durumu yetersiz olan 65 yaş üstü vatandaşların mutfak masraflarına bir nebze destek olmak amacıyla gıda yardımında bulunan Manisa Büyükşehir Belediyesi bayram öncesinde 17 ilçede ailelerin yüzünü güldürmek için gıda yardımı paketlerini dağıtmaya başladı.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa FK’nın Kritik Maçını Manisalılar Dev Ekranda İzleyecek!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x