Manisa’da Yolda Yürürken Para Dolu Çanta Buldu

Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde arazisinden evine dönerken içerisinde para dolu çantayı bulan yaşlı adam, paralarla birlikte çantayı zabıtaya teslim ederek sahibine ulaşmasını sağladı.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
18 Şubat 2020 - 15:34
Manisa haber | Asayiş Genel | Saruhanlı haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Alınan bilgiye göre, Saruhanlı’nın Kurtuluş Mahallesi’nde arazisinden evine dönen Hasan Bahar (78) yolda yürürken bir çanta buldu.

Çantayı açınca içinde bir miktar para olduğunu gören Bahar, çantayı Zabıta Müdürlüğüne götürerek teslim etti. Bu olaydan birkaç saat önce İsmail Aka isimli vatandaşın ise Zabıta Müdürlüğüne başvurarak kayıp çanta ihbarında bulunduğu belirlendi.

Zabıta ekipleri tarafından yapılan incelemede, bulunan para ile kayıp ihbarında bulunan para miktarının birbiriyle eşleştiği, çantanın içindeki diğer malzemelerinde örtüşmesi üzerine her iki vatandaş Zabıta Müdürlüğünde buluşturuldu.

Burada yapılan görüşmede Hasan Bahar, bulduğu çantayı İsmail Aka’ya teslim etti. Bahar, insanlık görevini yerine getirdiğini ifade ederken, Aka ise duyarlı davranışından dolayı Bahar’a teşekkür etti.

İlgili haber Doktorla Anlaşıp Hamile Olduğunu Söyleyerek Sevgilisini Dolandırdı

5 1 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şehzadeler’de Mısır Tarlasında 321 Kök Kenevir Yakalandı: 1 Gözaltı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x