Manisa’daki Alışveriş Merkezi Otomobili Kazanan Talihliye Teslim Etti

Manisa’da bir alışveriş merkezinde düzenlenen çekiliş de otomobil kazanan talihli kadına, 250 bin liralık otomobil teslim edildi.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
14 Şubat 2020 - 10:35
Manisa haber | Ekonomi Genel

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Forum Magnesia tarafından Manisa’da ilk defa düzenlenen otomobil kampanyasında, geçtiğimiz günlerde çekilen kura ile lüks otomobil sahibi olan Meral Tunçel, aracına kavuştu. 22 bin 400 kişinin katıldığı 104 bin 386 bilet arasında Volvo V40 model araba kazanan Meral Tunçel, arabayı kazanmanın şaşkınlığını yaşadı. Kendisine amorti bilet bile çıkmadığını belirten Tunçel, “Ben ilk defa böyle bir çekilişe tanık oldu.

Otomobil kazanan kadın çok şaşırdı

Çevremdeki herkes ‘Gerçekten araba birine veriliyormuş’ dedi. Ben ve çevremdeki herkes bu çekilişlere güvenmeye başladı. Ben de herkese çekilişlere güvenmelerini istiyorum. Allah herkese nasip etsin. Benim ilk aracım bu. Çıkmaz dedim. Çıktığında da çok şaşırdım. Yaklaşık 45 kuponum vardı. Bana amorti bilet bile çıkmazdı, otomobil kazandım çok şaşırdım, inanamadım. Babam bile ‘İnanma sen isim benzerliğidir’ dedi. Ama çıkıyormuş. Herkes güvensin. Forum Magnesia’ya da teşekkür ediyorum. Çok güvenilir bir seçim oldu benim için. Ben burayı tercih ettiğim için çok mutluyum” dedi.

Çekiliş 104 bin 386 bilet arasından yapıldı

Arabayı sahibine teslim ettikleri için mutlu olduklarını belirten Forum Magnesia Alışveriş Merkezi Pazarlama Yönetici Mine Tekin, “22 bin 400 kişi tarafından alınan 104 bin 386 bilet arasında Meral hanıma arabasını teslim ettik. Kendilerine hayırlı günlerde, kazasız, belasız araçlarını kullanmalarını diliyorum. Çıkmaz diye bir şey yok. Herkese çıkabilir. Herkesin şansını kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Ayrıca 2020 yılı boyunca etkinliklerimizle de Manisa’da fark oluşturmaya devam edeceğiz. Bu yıl da yine araba çekilişimiz olacak.” diye konuştu.

Talihli Meral Tunçel’e arabanın anahtarını teslim eden Forum Magnesia Alışveriş Merkezi Müdürü Özgür Tekdemir, 2020’yi dolu dolu geçirmeyi hedeflediklerini belirterek yine bir farklı model araba çekilişi yapmayı planladıklarını söyledi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa Prime’daki İntihar Girişimi Engellendi!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x