Manisa’dan Bir Tır Yardım Malzemesi Daha Elazığ’a Gönderildi

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan yardım kampanyası kapsamında, vatandaş tarafından toplanan ihtiyaç ve yardım malzemesinden oluşan 1 tır eşya Elazığlı depremzedelere gönderdi.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
10 Şubat 2020 - 14:37
Manisa haber | Çevre Genel

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Depremin meydana geldiği ilk andan itibaren tüm ekiplerini seferber eden ve Elazığ’a gıda ve ihtiyaç malzemelerinden oluşan 1 tır dolusu yardım paketini hızla bölgeye ulaştıran Büyükşehir Belediyesi, bu kez de Manisalı vatandaşların da ulaştırdığı yardım malzemelerinden 1 tır daha Sivrice Belediyesine ulaştırmak üzere yola çıkardı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ’ün talimatlarıyla Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından yüklenen malzemeler, depremzede vatandaşların yara sarması için kullanılacak. Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralanan vatandaşlara acil şifalar dileyen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Elazığ’a yardım ve desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Kimler Neler Demiş?

Manisa İtfaiyesi Gönüllü İtfaiyecilerini Bekliyor