Manisalı Çiftler Evlenmek İçin Sevgililer Günü’nü Seçti

Manisalı 26 çift hayatlarını birleştirecek imzaları atmak için 14 Şubat Sevgililer Günü’nü seçti.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
14 Şubat 2020 - 18:33
Manisa haber | Genel Gündem | Şehzadeler haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

’nın Yunusemre ve Şehzadeler ilçelerinde evlenmek isteyen çiftler 14 Şubat Sevgililer Gününde nikah salonlarını doldurdu. Yunusemre’de özel bir günde evlenmek isteyen 15 çift, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde nikah masasına oturdu.

Yunusemre’de Evlendirme Dairesi girişini ve salonu çiçek, balon ve tüllerle süsledi

Yunusemre Belediyesi Evlendirme Memurluğu da bu özel günde evlenmek isteyen çiftlere sürpriz yaparak birim girişini ve salonu çiçek, balon ve tüllerle süsledi. Mutlu bir beraberliğe “evet” demek için Sevgililer Günü’nü seçen çiftler ise, bu anlamlı günü özellikle seçtiklerini ifade ederek heyecanlı ve mutlu olduklarını dile getirdi.

Şehzadeler’de 11 çiftimiz 14 Şubat Sevgililer Günü’nde mutluluğa ’evet’ dedi

Şehzadeler’de de evlilik tarihlerinin unutulmaz ve özel bir tarih olmasını isteyen çiftler, Sevgililer Günü’nde Şehzadeler Belediyesi Nikah Salonu’nda hayatlarını birleştirdi. Nikahlarını özel bir güne getirmek isteyen çiftler Şehzadeler Belediyesi Evlendirme Dairesi Memurluğu’nda yoğunluğa neden oldu.

Bu özel günde evlenmek için daireye 11 çift başvururken, çiftler, verilen randevu sırasına göre geldikleri nikah salonunda nikahlarını kıydırdı. Yeni evlenen çiftlere mutluluklar dileyen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Hayatlarında unutulmaz bir iz bırakmak isteyen 11 çiftimiz 14 Şubat Sevgililer Günü’nde mutluluğa ’evet’ dediler. Vatandaşlarımız bunun gibi özel günlerde nikah memurluğumuzda yoğunluk yaşanmasına neden oluyor. Normal günlerde kıyılan nikahın yaklaşık iki katı bir talep oluşuyor. Vatandaşlarımız bu şekilde hayatlarında önemli olan bu günleri unutulmaz kılıyorlar. Ben yeni evlenen tüm çiftlerimize ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Kamyon ile Çarpışan Otomobil Takla Attı: 3 Yaralı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x