Manisalı Minik Enes’in Durumuna Valilik ve Bakanlık Duyarsız Kalmadı!

Manisa'da yaşayan ve ailesi tarafından tedavisi maddi durumlarının yetersiz olması ve hastalığının tanısı konulması için gerekli testlerin yaptırılamaması nedeniyle tanısı konulamadığı için tedavisi yaptırılamıyor. Aile son çare olarak sosyal medya hesabından Enes'in sağlığına kavuşması için yardım istedi.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
22 Ekim 2020 - 16:58
Manisa haber | Genel Politika Sağlık

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

‘da yaşayan ve tedavi için İzmir’e gidip gelmesi gereken Bünyamin Enes için ailesi sosyal medya hesabından yardım istedi. Yapılan paylaşıma T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlıklı Çözüm Merkezi, Manisa Valiliği  ve vatandaşlar duyarsız kalmadı.


Sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda;

Çok Acil

Bünyamin Enes Manisa’da yaşıyor. Rahatsızlığının teşhisi konulamamış ailenin maddi durumu yok. Daha önce bir çocuklarını hastalık yüzünden kaybetmişler. Seslerini kimseye duyuramamışlar bu aileye ses olalım. Enes yaşasın .LÜTFEN

Manisa Valiliği ailenin bilgilerini istedi

Manisa Valiliğinden Minik Enes’e yardım etmek için sosyal medya hesabından ailenin bilgilerini istedi. Manisa Valiliğinin sosyal medyadan yaptığı paylaşım.

Merhaba, aileye ait iletişim bilgilerini mesaj olarak alabilir miyiz?

T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlıklı Çözüm Merkezi ailenin bilgilerini istedi

T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlıklı Çözüm Merkezi tarafından yapılan paylaşım fark edilince sosyal medya hesabından ailenin iletişim bilgileri istendi.

Hastanın tedavi talebi ve sağlık durumu ile ilgili detaylı bilgi alabilmemiz için hasta yakınlarına ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerini direkt mesaj üzerinden iletebilir misiniz?

Sosyal medya hesabından yapılan paylaşıma vatandaşlarda duyarsız kalmayarak, paylaşımı Retweet ederek aileye yardımda bulundu.

Manisalı Minik Enes’in Durumuna Valilik Ve Bakanlık Duyarsız Kalmadı!

Manisalı Minik Enes’in Durumuna Valilik Ve Bakanlık Duyarsız Kalmadı!

Manisalı Minik Enes’in Durumuna Valilik Ve Bakanlık Duyarsız Kalmadı!

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Akhisarlı Tarım Üreticilerine Ata tohumu ’Karakılçık’ Buğdayı Ücretsiz Verilecek
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x