Manisalı Ticaret Bakanı Pekcan’ın Acı Günü!

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfü Elvan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Manisalı Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın annesi için taziye mesajı yayımladı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
20 Kasım 2020 - 12:51
Manisa haber | Asayiş Politika

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Manisalı Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde tedavi gören 89 yaşındaki annesi İhsan Kadaifci vefat etti.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Twitter hesabından “Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan Hanımefendinin muhterem validesinin vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhumeye Allah’tan rahmet, Sayın Bakanımıza ve kederli ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun” mesajını paylaştı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bakan arkadaşım Ruhsar Pekcan Hanımefendinin kıymetli annesi vefat etti. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde durumunu yakından takip ediyorduk. Merhumeye Allahtan rahmet, Ruhsar Hanımefendiye, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun” dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ise, “Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan hanımefendinin annesinin vefatını üzüntü ile öğrendim. Merhumeye Allah’tan rahmet, kıymetli Bakanımıza ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun inşallah” diyerek, başsağlığı dileğinde bulundu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ise paylaştığı taziye mesajında “Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan Hanımefendinin, vefat eden kıymetli annesine Allah’tan rahmet, değerli Bakanımıza, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun” ifadelerini kaydetti.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Manisa’daki Vaka Artışına Dikkat Çekti!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x