Manisalılar Seçimde Başkan Cengiz Ergün’e Oy Vereceğini Söyledi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Avrasya Araştırma Şirketi’nin Eylül ayı araştırmasında katılımcılara yönelttiği “Yaşadığınız ilin büyükşehir belediye başkanlığı seçimi yenilenecek olsa mevcut başkana oy verir misiniz?” sorusuna Manisalılar, yüzde 57,9 oranında ‘evet’ karşılığını verdi.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
16 Eylül 2020 - 17:55
Manisa haber | Gündem Politika

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Avrasya Araştırma Şirket Eylül ayında yaptığı araştırmayı kamuoyu ile paylaştı. 30 büyükşehir belediyesi ve bunlara bağlı 100 merkezi ilçeyi kapsayan ve 10-14 Eylül tarihleri arasında SMS yönlendirmeli online sistemle gerçekleştirildiği belirtilen ankette, katılımcılara “Yaşadığınız ilin büyükşehir belediye başkanlığı seçimi yenilenecek olsa mevcut başkana oy verir misiniz?” sorusu da yöneltildi.

‘da yapılan ankette yüzde 57,9’la Başkan Ergün yeniden seçiliyor

Ankete katılan Manisalılar, yüzde 57,9 gibi bir oranla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ’e yine oy vereceğini söyledi. Böylece Mart 2019’da gerçekleştirilen Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde yüzde 52,77 oranında oyla yeniden başkanlığa seçilen Başkan Ergün, son kamuoyu araştırmasıyla bu oy oranının da üzerine çıkmış oldu.

Başkan Cengiz Ergün Manisalılara teşekkür etti

Manisalıların teveccühüyle 3 dönemdir Manisa’ya hizmet ediyor olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, son kamuoyu araştırmasında da Manisalıların şahsına gösterdiği ilginin, kendisini mutlu ettiğini ifade etti. Başkan Ergün, “Doğduğum ve havasını soluduğum bu güzel şehre belediye başkanı olarak hizmet ettiğim için önce Allah’a, sonra da bana bu teveccühü gösteren değerli Manisalı hemşehrilerime teşekkür ediyorum.

Sevdamız olan şehrimizin gerçekten ihtiyaç duyduğu proje ve hizmetleri vatandaşlarımıza ulaştırmanın çabası içinde olduk. Hizmetlerimizde oy veren/vermeyen ayrımını hiçbir zaman yapmadık. Geldiğimiz noktada yaptığımız işlerin doğruluğunu hem seçim sonuçlarında hem de kamuoyu yoklamalarında çıkan sonuçlarda görüp mutlu oluyoruz. Tüm hemşehrilerime şahsıma gösterdikleri teveccühten dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Manisalılar Bir Kez Daha ’cengiz Ergün’ Dedi Manisalılar Bir Kez Daha ’cengiz Ergün’ Dedi Manisalılar Bir Kez Daha ’cengiz Ergün’ Dedi

Son güncelleme tarihi : 16 Eylül 2020 23:44

1 2 votes
Haberi Puanla
1 Yorum
Önce eskiler
Önce yeniler En popüler yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Yani aziz nesin büyük insanmış

Türkiye’de Olduğu Gibi Manisa’da Avrupa Spor Haftası Etkinlikleri Kutlanacak
1
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x