Manisalıların yoğun ilgi gösterdiği etkinlik sona erdi

Manisa’da ‘Yılbaşı, Hediyelik Eşya ve Gaziantep Tanıtım Günleri’ sona erdi. 20-31 Aralık tarihlerinde Fuar Merkezi’nde düzenlenen etkinliklerde birbirinden farklı hediyelik eşyanın yanı sıra Gaziantep yöresinin lezzetleri Manisalılarla buluştu. Etkinlikler bu yıl da yoğun ilgiyle karşılandı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
01 Ocak 2020 - 13:24
Manisa haber | Ekonomi | Şehzadeler haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

’da bu yıl ikincisi düzenlenen Yılbaşı, Hediyelik Eşya ve Gaziantep Tanıtım Günleri on binlerce ziyaretçiyi ağırladı. Lezzet, alışveriş ve eğlencenin bir arada olduğu etkinliklere, vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Birbirinden farklı hediyelik eşyalar Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi’nde sergilendi. 100’den fazla standın yer aldığı etkinlikte, Gaziantep’in yöresel lezzetleri Manisalılarla buluştu.

Eşsiz lezzetiyle dünyaya ün salan Gaziantep mutfağı, baklavasından içli köftesine, katmerinden kuru dolmasına, fıstığından deli acısına kadar yöresel lezzetler ile el işlemesi ürünler de fuar boyunca sergilendi.

Ayrıca etkinlikler kapsamında ücretsiz sirk gösterileri ve yöresel ezgilerin seslendirildiği sıra gecesi düzenlendi. Manisalılar da tanıtım günlerine büyük ilgi gösterdi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
2020 Milli Piyango sonuçları ve amorti rakamları
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x