Manisa’nın İlçelerinde Dolu ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti!

Manisa'nın Turgutlu, Saruhanlı, Kırkağaç ve Gördes ilçelerinde sağanak ve dolu etkili oldu. İlçelerde yağış hayatı felç ederken, vatandaşlara zor anlar yaşattı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Turgutlu ilçesinde öğle saatlerinde başlayan sağanak, yerini doluya bıraktı. Kısa süre etkili olan doluya hazırlıksız yakalananlara hayatı felç ederken, zor anlar yaşadı.


Bazı ilçe sakinleri araçlarını korumak için battaniye ve karton kutularla önlem almaya çalışırken, dolu araçlara zarar vermedi.

Yağış nedeniyle ilçedeki ana caddelerde trafik yoğunluğu yaşandı. İzmir-Ankara kara yolunda sürücüler görüş mesafesi düştüğü için araçlarını yol kenarlarına çekip yağışın durmasını bekledi.

Albayrak, İstasyonaltı, Bozkurt ve Selvilitepe mahallelerinde şiddetli yağış, su birikintilerine ve rögarların taşmasına neden oldu. Bazı vatandaşlar rögarların önüne biriken çöpleri temizlemeye çalıştı.

Cadde ve sokaklarda oluşan su birikintileri nedeniyle araçlar ilerlemekte zorlandı.

Saruhanlı, Kırkağaç ve Gördes ilçelerinde de kırsal mahallelerde etkili olan dolunun tarım arazilerinde hasara neden olduğu öğrenildi.

Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti! Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti! Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti! Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti! Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti! Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti! Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti! Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti! Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti! Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti! Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti! Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti! Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti! Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti! Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti! Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti! Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti! Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti! Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti! Manisa’nın İlçelerinde Dolu Ve Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti!

Son güncelleme tarihi : 18 Ekim 2020 16:26

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İlçe Bir Kez Daha Sel Felaketini Yaşadı!