Manisa’nın İmar Planları İçin Başkanlar Bir Araya Geldi!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, imar planı çalışmalarında gelinen son durum hakkında görüş alışverişinde bulunmak üzere Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile bir araya geldi.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
07 Ağustos 2020 - 13:14
Manisa haber | Ekonomi Politika | Şehzadeler haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

‘da uzun yıllardır yapılamayan ancak geçtiğimiz yıllarda çalışmaları başlatılan yeni imar planı için yürütülen çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Bu kapsamda yoğun mesai harcanırken, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı başkanlığında gerçekleştirilen toplantı ile gelinen son durum hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Manisa Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Ünsel Gökçe, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Efendioğlu, Şehzadeler Belediye Başkan Danışmanı Ulus Kotluca, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi İmar Komisyonu Başkanı Mehmet Palabıyık ve Meclis Üyesi Selman Keresteci yer aldı.

Manisa’nın İmar Planları İçin Başkanlar Bir Araya Geldi!

İlgili haber Manisa’nın İmar Planları İçin Yunusemre Belediyesi ile Toplantı Yapıldı!

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa İl Jandarma Komutanı Yıldırım’dan Şehzadeler Ziraat Odasına Ziyaret
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x