Manisa’nın Soma İlçesinde İşlenen Cinayet Güvenlik Kamerasına Yansıdı

Manisa’nın Soma ilçesinde yaşanan cinayetin ardından olayın faili yakalanarak gözaltına alınırken, cinayet anı ise kahvehanenin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
08 Haziran 2020 - 16:05
Manisa haber | Asayiş Genel | Soma haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Olay, Soma’nın Zafer Mahallesi’nde bir kahvehanede meydana geldi. O.T. (20) ile Halil Tür (48) arasında başlayan tartışma kavgaya dönüştü. O.T. elindeki bıçakla Halil Tür’ü defalarca bıçaklayarak kayıplara karıştı. O anlar kahvehanenin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.


Güvenlik kamerası kayıtlarında O.T.’nin hızlı bir şekilde kahvehaneye girişi ve Halil Tür’ün üzerine gidişi yer alıyor. Kendisini sandalye ile korumaya çalışan Halil Tür’ün, O.T.’nin elindeki bıçağa engel olamayarak defalarca bıçaklandığı anlar kamera kayıtlarına yansırken, olayın sıcaklığıyla ayakta durmaya devam eden Halil Tür daha sonra olay yerinde hayatını kaybetti.

Olay yerinde hayatını kaybeden Halil Tür, Soma’da Güney Mezarlığına defnedilirken, olayın faili O.T. polis ekiplerince yakalandı. Askere gitme hazırlığı yapan O.T., emniyetteki sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

İlgili haber Manisa'da Askere Gidecekken Cinayet İşleyen Şahıs Tutuklandı!

İlgili haber Manisa’da Kahvehanedeki Kavga Kanlı Bitti: 1 Ölü

İlgili haber Manisa'da İşlenen Cinayetin Sır Perdesi Aralandı!

İlgili haber Manisa'da Cinayet İşledikten Sonra Tatile Giden Şüpheliler Yakalandı!

İlgili haber Manisa'da Yangın Süsü Verilmiş Cinayet İşlendi!

Son güncelleme tarihi : 21 Temmuz 2020 23:39

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bakan Kurum Şehzadeler’e Kentsel Dönüşüm ve 600 Konut Müjdesi Verdi
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x