Manisa’nın Ünlü Doktoruna Son Görev

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesinde yıllardır görev yapan Dahiliye Uzmanı Dr. İsmail Özpınar, hastanede düzenlenen törenden sonra öğle namazına müteakip Hatuniye Camiinde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
29 Ocak 2020 - 14:28
Manisa haber | Gündem Sağlık

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Meslek hayatındaki 40 yıllık görevinin son 30 yılını Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesinde Dahiliye Uzmanı olarak sürdüren Dr. İsmail Özpınar vefat etti. 65 yaşında hayata gözlerini yuman hekim için görev yaptığı hastanede tören düzenlendi. Törene merhumun eşi, çocukları, hastane yönetimi ve görev yaptığı mesai arkadaşları katıldı. Hastane İmam Hatibi Kadir Yılmaz tarafından okunan Kur’an-ı Kerimin ardından dua yapıldı. Törende konuşma yapan Merkezefendi Devlet Hastanesi Op. Dr. Mehmet Fatih Zeren, 40 yıldır hastalara sağlık hizmeti sunan hekimin hizmetleri için teşekkür etti.

Törenin ardından merhumun tabutu, Hatuniye Camiine götürüldü. Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Özpınar dualar eşliğinden sevenlerinin omuzlarında son yolculuğuna uğurlandı.

Manisa Merkezefendi Hastanesi Doktoru İsmail ÖzpınarManisa'nın Ünlü Doktoru İsmail Özpınar için Son GörevManisa'nın Ünlü Doktoru İsmail Özpınar için Son GörevManisa'nın Ünlü Doktoru İsmail Özpınar için Son Görev

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Çanakkale’de Şehit Olan Askerlerin Son Yemeği Manisalı Vatandaşlara İkram Edildi
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x