Manisaspor Başkanı Yörük Ankara’da Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu

Manisaspor Kulübü Başkanı Murat Yörük ve yöneticiler, Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
25 Haziran 2020 - 16:29
Manisa haber | Genel Spor

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Manisaspor Kulüp Başkanı Murat Yörük ve yöneticiler Kadri Güngüler ve Yasin Okay, Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerde Kulüp Başkanı Murat Yörük, Manisaspor forması ve Mesir Macunu hediye etti.

Manisaspor Kulüp Başkanı Murat Yörük ve yöneticiler Kadri Güngüler ve Yasin Okay, Ankara’da ilk olarak Manisalı olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ı makamında ziyaret etti. Kulüp Başkanı Murat Yörük ve yöneticiler Kadri Güngüler ve Yasin Okay, Dağ’a isminin yazılı olduğu 45 numaralı Manisaspor forması ve mesir macunu hediye etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın ardından Manisaspor heyeti sırasıyla Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, AK Parti İzmir Milletvekili eski milli futbolcu Alpay Özalan ve Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı ve MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz’ı ziyaret etti.

Kendilerini Ankara’da kabul eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan ve Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı ve MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz’a teşekkür eden Kulüp Başkanı Murat Yörük, “Manisasporumuz hakkında fikir alışverişi için Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdik.

Ziyaretlerimiz oldukça olumlu geçti. Manisaspor için herşey güzel olacak. Kendilerine bir kez daha Manisaspor camiası ve şahşım adına teşekkür ediyorum.” dedi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Vali Karadeniz Başkan Ergün’ü Ziyaret Etti!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x