MASKİ Müdürü Başaran’dan Demirci’ye Müjdeli Haber!

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Şehnaz Başaran, vatandaşların sorunları yerinde dinlemek ve isteklerine cevap vermek adına, ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Demirci İlçesinin muhtarlarıyla birlikte bir toplantı geçekleştirildi. 

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
11 Ocak 2020 - 17:15
Manisa haber | Çevre | Demirci haber

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

genelinde vatandaşların istek ve taleplerini dinleyerek alt yapı çalışmalarına en uygun çözümü bulmak için ilçe ziyaretlerine devam ediliyor. Bu kapsamda Demirci İlçesini ziyaret eden Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Şehnaz Başaran, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgileri paylaşmak ve vatandaşa en yakın olan muhtarların taleplerini dinlemek için bir toplantı düzenlendi.

Demirci İlçesi Ticaret ve Kültür Merkezinde yapılan toplantıya, Genel Müdür Başaran, üst düzey MASKİ ve Büyükşehir yöneticileri ve şube müdürleri katıldı. Toplantı öncesinde Demirci Muhtarlar Derneği Başkanı Nurullah Emekli, Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Şehnaz Başaran çiçek takdim etti. Ticaret ve Kültür Merkezinde yapılan toplantıya katılan muhtarlara mahallelerinde yaptıkları faaliyetler hakkında ayrıntılı bir şekilde açıklama ve bilgilendirme yapan Genel Müdür Başaran, muhtarlardan gelen alt yapı taleplerini de dinledi.

SUKAP projesi müjdelendi

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Manisa’nın son günlerdeki yaşamış olduğu zorlu hava koşulları nedeniyle ilçe ziyaretlerine ara vermediklerini, ilçelerdeki mahalle muhtarlıklarının kendileri açısından önemine de değindi. Muhtarların yapmış oldukları toplantılara yüksek oranda katıldıklarından dolayı teşekkür etti. İl yöneticilerinin muhtarlar, mahallelerdeki gözü kulağı olduğunu belirten Başaran, SUKAP kapsamında 2020 yılında yapım ihalesine çıkacakları atıksu arıtma tesisi ve altyapı çalışmalarıyla ilgili müjdeyi toplantıda Demircili Muhtarlara verdi. Genel Müdür Başaran, atıksu arıtma tesisi ve altyapı çalışmaları sonlandığı zaman mahallelerin rahat bir nefes alacaklarını söyledi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sarıgöl’de Tarım ve Hayvancılık Kurslarına Yoğun İlgi
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x