MASKİ’de Büyük Şok! 4 Personelin Korona Virüs Testi Pozitif Çıktı…

MASKİ Genel Müdürlüğü, korona virüs salgını dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Kurumdan yayınlanan mesajda İçme Suyu Dairesi Başkanlığında 1, Atıksu Arıtma Dairesi Başkanlığı tesis görevlisi 1 ve Saruhanlı MASKİ İlçe Şefliğinde ise 2 personelde Korona Virüs testinin pozitif çıktığı ifade edilerek gerekli tüm önlemlerin alındığı belirtildi. Pozitif çıkan personelin hastanede tedavilerine devam edildiği ifade edildi.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
01 Haziran 2020 - 17:54
Manisa haber | Çevre Genel Gündem Politika Sağlık

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, tüm dünyayı etkisi altına alan virüs (COVİD-19) salgını ile ilgili olarak bir açıklama yaptı.

MASKİ Korona Virüs Testi Pozitif Çıkan Personel İçin Açıklama Yaptı

Merkez İkiz Kuleler hizmet binasında İçme Suyu Dairesi Başkanlığında 1, Atıksu Arıtma Dairesi Başkanlığı tesis görevlisi 1 ve Saruhanlı MASKİ İlçe Şefliğinde 2 personelin test sonuçları pozitif çıktı. Test sonuçları pozitif çıkan personelin tedavilerine devam edildiği belirtildi.

Kurumdan yapılan açıklamada ilgili birimlerde sosyal izolasyon sürecinin ilk vakanın tespitinden sonra yapıldığı belirtilerek üç birimdeki tüm personelin 14 gün süreyle evlerinde karantinaya alındığı ifade edildi. 14 günlük zorunlu karantina sürecinde şu ana kadar diğer personellerde herhangi bir bulguya rastlanmadı. Üç birimde de gerekli dezenfeksiyon çalışması yapılarak tüm önlemler alındı.

İlgili haber Kamu Bankaları Vatandaşlar İçin 4 Yeni Kredi Paketi Hazırladı...

İlgili haber Manisa’da Kurulan Perşembe Pazarında Panik Anlar!

İlgili haber Manisa'dan İzmir'in İlçelerine Otobüs Sefer Saatleri ve Bilet Fiyatları Açıklandı

İlgili haber Manisa'da Öldürülen Genç Kızın Görüntülerini Paylaşan Şahıs Gözaltına Alındı

İlgili haber Manisa İlçeler Arası ve Komşu İller Arası Toplu Taşıma Saatleri Yayınlandı

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kamu Bankaları Vatandaşlar İçin 4 Yeni Kredi Paketi Hazırladı…
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x